HAKKIMIZDA

KvB, Türkiye geneline yaygın bilişim teknolojileri altyapı ihtiyaçlarına çözümler sunmak amacıyla 2013 yılı başında kurulmuştur. DTKOM adıyla hizmete başlayan şirketimiz, 2015 yılı Mayıs ayından itibaren KvB Bilişim Hizmetleri A.Ş. adıyla yoluna devam etme kararı almıştır.
 
Sahada edindiği tecrübelerle sürekli hizmet alanlarını geliştiren şirketimiz, bilgi teknolojileri altyapı hizmetlerine ilave olarak bilgi teknolojileri altyapısı dışında müşterilerinin ihtiyaç duyduğu elektrik altyapı, kesintisiz güç kaynağı ve soğutma sistemleri destek hizmetlerini de sağlamaya başlamıştır.
 
Böylelikle müşterilerimizin tek muhatap üzerinden yönetip, takip edebilecekleri bir servis destek hizmetine sahip olmaları amaçlanmıştır.

VİZYONUMUZ

Vizyonumuz, Bilgi Teknolojileri ve Saha Hizmetleri çözümlerinde ülkemizin en güvenilir, bütünleştirici şirketi olmaktır.

MİSYONUMUZ

KvB, yaratıcılığı ve bilgi birikimi ile müşterilerinin verimliliklerini, hizmet sözleşmelerine tam uyumu ile de müşterilerinin müşterisinin mutluluğunu ve bağlılığını misyon edinmiştir.

© Copright 2016 Her hakkı KVB Bilişim'e aittir.

 

 

Adres      :Kanlıca Mah.Mihrabat Cd No:84


               34810 Kanlıca-Beykoz/ İstanbul

 

 

e - mail   : bilgi@kvb.com.tr

 

 

Telefon    : 0 216 537 75 77